Karevorinfo  Իրադարձություններ  198

Այսօր սպասվող ֆուտբոլային հանդիպումները

Այսօր սպասվող ֆուտբոլային հանդիպումները

Այսօր սպասվող ֆուտբոլային հանդիպումները
12:15 կիրակի, 04 ապրիլի, 2021 թ.
Այսօր սպասվող ֆուտբոլային հանդիպումները

Ֆուտբոլի Հայաստանի գավաթի խաղարկությունում ապրիլի 4-ին կշարունակվի քառորդ եզրափակիչը։

Հերթական տուրերի հանդիպումները տեղի կունենան Անգլիայի, Իսպանիայի, Գերմանիայի, Ֆրանսիայի, Ռուսաստանի առաջնություններում։

Հայաստանի գավաթքառորդ եզրափակիչպատասխան խաղ

«Արարատ-Արմենիա» – «Վան»՝ 15։00 (առաջին խաղ՝ 1։0)

Անգլիայի առաջնություն, 30-րդ տուր

«Սաութհեմփթոն» – «Բարնլի»՝ 15։00

«Նյուքասլ» – «Տոտենհեմ»՝ 17։05

«Աստոն Վիլա» – «Ֆուլհեմ»՝ 19։30

«Մանչեսթեր Յունայթեդ» – «Բրայթոն»՝ 22։30

Իսպանիայի առաջնություն, 29-րդ տուր

«Ալավես» – «Սելտա»՝ 16։00

«Էլչե» – «Բետիս»՝ 18։15

«Կադիս» – «Վալենսիա»՝ 20։30

«Սեւիլիա» – «Աթլետիկո»՝ 23։00

Գերմանիայի առաջնություն, 27-րդ տուր

«Շտուտգարտ» – «Վերդեր»՝ 17։30

«Ունիոն Բեռլին» – «Հերտա»՝ 20։00

Ֆրանսիայի առաջնություն, 31-րդ տուր

«Անժե» – «Մոնպելիե»՝ 15։00

«Բորդո» – «Ստրասբուրգ»՝ 17։00

«Լորիան» – «Բրեստ»՝ 17։00

«Նանտ» – «Նիցա»՝ 17։00

«Ռեյմս» – «Ռեն»՝ 17։00

«Նիմ» – «Սենթ Էթիեն»՝ 19։05

«Մարսել» – «Դիժոն»՝ 23։00

Ռուսաստանի առաջնություն, 24-րդ տուր

«Ուրալ» – «Արսենալ Տուլա»՝ 15։00

«Տամբով» – ԲԿՄԱ՝ 17։30

«Ռոստով» – «Սպարտակ»՝ 20։00

Այսօր սպասվող ֆուտբոլային հանդիպումները

Ֆուտբոլի Հայաստանի գավաթի խաղարկությունում ապրիլի 4-ին կշարունակվի քառորդ եզրափակիչը։

Հերթական տուրերի հանդիպումները տեղի կունենան Անգլիայի, Իսպանիայի, Գերմանիայի, Ֆրանսիայի, Ռուսաստանի առաջնություններում։

Հայաստանի գավաթքառորդ եզրափակիչպատասխան խաղ

«Արարատ-Արմենիա» – «Վան»՝ 15։00 (առաջին խաղ՝ 1։0)

Անգլիայի առաջնություն, 30-րդ տուր

«Սաութհեմփթոն» – «Բարնլի»՝ 15։00

«Նյուքասլ» – «Տոտենհեմ»՝ 17։05

«Աստոն Վիլա» – «Ֆուլհեմ»՝ 19։30

«Մանչեսթեր Յունայթեդ» – «Բրայթոն»՝ 22։30

Իսպանիայի առաջնություն, 29-րդ տուր

«Ալավես» – «Սելտա»՝ 16։00

«Էլչե» – «Բետիս»՝ 18։15

«Կադիս» – «Վալենսիա»՝ 20։30

«Սեւիլիա» – «Աթլետիկո»՝ 23։00

Գերմանիայի առաջնություն, 27-րդ տուր

«Շտուտգարտ» – «Վերդեր»՝ 17։30

«Ունիոն Բեռլին» – «Հերտա»՝ 20։00

Ֆրանսիայի առաջնություն, 31-րդ տուր

«Անժե» – «Մոնպելիե»՝ 15։00

«Բորդո» – «Ստրասբուրգ»՝ 17։00

«Լորիան» – «Բրեստ»՝ 17։00

«Նանտ» – «Նիցա»՝ 17։00

«Ռեյմս» – «Ռեն»՝ 17։00

«Նիմ» – «Սենթ Էթիեն»՝ 19։05

«Մարսել» – «Դիժոն»՝ 23։00

Ռուսաստանի առաջնություն, 24-րդ տուր

«Ուրալ» – «Արսենալ Տուլա»՝ 15։00

«Տամբով» – ԲԿՄԱ՝ 17։30

«Ռոստով» – «Սպարտակ»՝ 20։00